רוצה להופיע ראשון לכל חיפוש בגוגל?

אנחנו 
 יוצרים חשיפה לשירותים שלך
עוזרים לעסק שלך לגדול
מביאים לך פניות רלוונטיות
מגדילים לך את ההכנסות
מספקים תוצאות מדידות

אוכלים לך את כל הדייסה!

המתחרים שלך מופיעים בעמוד הראשון של גוגל.

הם כבר מקבלים המון לקוחות משלמים,

והעסק שלך – מסתפק בשאריות.

אם הוא בכלל מופיע בגוגל…

משווק שאכפת לו

אני איתמר, וברוכים הבאים לאתר שלי!

 

אתם כבר מבינים שכל עסק שרוצה לשרוד חייב שיווק בדיגיטל. כבעלי עסקים, אתם צריכים להתמקד במה שאתם טובים בו, בניהול השוטף של העסק שלכם. לא בשיווק. היום כבר לא מספיק לעבוד עם קמפיינר, או אפילו עם חברת שיווק רגילה. אתם צריכים משווק מקצועי ואמין, שבאמת אכפת לו.

 

יש לי ניסיון רב בעולם השיווק. עזרתי ללקוחות במגוון תחומים לשבור את תקרת ההכנסות שלהם, להרוויח יותר ולצמוח. אבל בסופו של דבר יש דבר אחד שבזכותו לקוחות נשארים איתי שנים.

 

אכפת לי מהם. אכפת לי מההצלחה שלהם. אני מתייחס לכל עסק כאילו זה העסק שלי, ולכן אני מגדיל ראש. המשפט שמוביל אותי מאז שהתחלתי את דרכי:

"ההצלחה שלכם - זו ההצלחה שלי"

מלך החיפושים

הופכים אותך ל

הדרך למקום הראשון בנישה שלך – עוברת במקום הראשון בגוגל.

לאחר שנכבוש אותו ונהפוך אותך למלך החיפושים,
יגיעו אליך הרבה יותר לקוחות משלמים.

את ההצלחה של הלקוחות שלנו בשנים האחרונות שיכללנו לשיטה בת 5 שלבים שהפכה אותם למלכי החיפושים בתחומם:

1.

מוודאים שמשתלם לך: 

אנחנו עושים בדיקת כדאיות לפרסום העסק שלך בגוגל, כי כמו שכבר הבנת – זה לא מתאים לכולם. כדי לוודא שנוכל לתת לך תוצאות שירימו את העסק שלך, אנו נעשה בדיקה ברמת מילות חיפוש הרלוונטיות, התחרות והתקציב שתרצה להשקיע. לאחר שנעבד וננתח את הנתונים, נבין האם יש היתכנות להצלחה בפרסום בגוגל או שכדאי לבדוק אפיקי פרסום אחרים.

2.

 הופכים אותך למלך החיפושים בנישה:

לאחר שנבין שיש ביננו התאמה, נבנה קמפיין פרסום בגוגל שמתמקד במילות חיפוש בעלות הסיכוי הגבוה ביותר להביא לך לקוחות משלמים, תוך שאנו מקפידים לייצר מגמת שיפור באיכות הלידים ובעלות הלידים. המומחים שלנו עוברים על הקמפיינים מדי יום ומבצעים שיפורים בזמן אמת על מנת לספק מקסימום תוצאות, גם בנישות התחרותיות ביותר.

3.

מגדילים ראש:

לעשות קמפיינים טובים זה לא מספיק. הצוות שלנו יתן לך ייעוץ מקיף לגבי כל דבר שיכול להשפיע על הפרסום, למשל התוכן באתר, מהירות טעינת דפי הנחיתה, הנראות שלהם ואלמנטים אחרים המשפיעים על הסיכויים להפוך למלך החיפושים בנישה שלך.